Приймаємо заявки онлайн 24 години на добу, 7 днів на тиждень;

Інформація про номери, варіанти розміщення, тарифи;

Розрахунок вартості і перевірка доступності номера;

Миттєві повідомлення туристу і отельеру (email-повідомлення);

Надання рахунку на оплату і ваучера для поселення в готелі.

Готель «Турист», Полтава. Система бронювання готелю онлайн

двозірковий Полтавський готельний комплекс «Турист»

Полтава... Місто володіє містичним властивістю притягувати до себе людей. Тут дивовижним чином поєднуються легендарне минуле і спокійне умиротворення справжнього, мила провінційність, оспівана великим класиком, і витончені сучасні будівлі.

Ласкаво запрошуємо в у двозірковий Полтавський готельний комплекс «Турист».

Тисячолітня історія м. Полтави багата визначними подіями. З нею пов’язані імена видатних діячів культури, таких як: Г. Сковорода, М. Гоголь, Л. Українка та знаменитий Музей – заповідник поле Полтавської битви.

З вікон готелю відкривається вид на історичне місто. Неспішна прогулянка старовинними вулицями приведе вас до основних визначних пам'яток - театру ім. Н.В. Гоголя, пам'ятника Слави, Круглої площі, Краєзнавчому музею, Білої альтанки і Успенського Собору.

До послуг гостей номери різних категорій - від затишних класичних до стриманих люксів.

Готель надає можливість проведення заходів будь-якого формату. Для цього в готелі є обладнаний конференц- зал, кімната для переговорів та послуги з організації кави -брейків, ланчів і банкетів.

В туркомплексі «Турист» є Інтерактивний музей народної гастрономії. Дуже зручно, не виходячи з готелю, потрапити в часи минулого та позаминулого століть. Тут і селянський інтер’єр, інтер’єр міщанина та дворянина ХІХ століття, речі побуту та кухонного ужитку. На собі випробувати кухарські здібності можна під час майстер класу з виготовлення галушок та вареників в ресторані туркомплексу «Турист».  А можлива і дегустація блюд з безсмертної «Енеїди» І.П.Котляревського за окремим замовленням. У нас ліпив галушки сам переможець конкурсу «Мастер-шеф» Євген Клопотенко!…

Ми щиро дякуємо Вам за те, що Ви зупинили свій вибір саме на нашому готелі.

Ми дотримуємося принципу обслуговування з високою якістю за низькими цінами і це вигідно відрізняє нас від інших готелів м. Полтави.

Ми високо цінуємо довіру наших гостей і намагаємося щоденно її підтримувати.

Ми все робимо для того, щоб у Вас було бажання знову і знову приїхати до нас

готель "Турист"
готель "Турист" в Полтаві
готель "Турист" в Полтаві: пункт прокату човнів
готель "Турист" в Полтаві: фойє
Літній майданчик
Конференц зала
Кафе